Kaunas, Kaunas, Kaunas
jaka_kaka
Vakar buvau Kaune,nes turėjo būt kazkoks susirinkimas. Na negaliu sakyt, kad jo nebuvo, nes nors ir 5 min. bet teko ten pasėdėt ir išgirst viską ką jau žinojau XD Mačiau savo būsimus kursiokus, bet įsiminė tik keli veidai, tų merginų su kuriom kalbėjom. Taip taip, yra ten proto gūzų, tai galima suprast vien iš to, kad žmogus nežino koki balta chalata jam reikia turėti..... Laukia kol pasakys, koki būtent modelį pasakys nusipirkti ir dar kur.... Ai tiek to, čia turbūt tik vidutinybėms nekyla su tokias dalykais sunkumu, na arba jie durni, kaip beveik visada tik 2 variantai. Pakeliui kol, klaidziojau aplink savo baraką, kuris yra tokioj mažoj gatvelėj, kad niekas net nežino jos <taip, Vilniuj aš jos tikrai nežinočiau irgi> padariau kelias foto.


Čia kažkokie laiptai, kuriais lipau, ir nuėjau ne ten, kur reikėjo, nes žemėlapis buvo durno mąstelio, be pusės gatvių taigi, teko pavaikįčioti kvadratiniais ratais aplink.Čia šiaip, auditorijoje apipaišyti net nežinau kaip pasakyt, nes ne visai stalai tai yra, na bet neesmė XD Man tas žmogelis su humanaido/androido? galva labai juokingas pasirodė, hmmm jo, turbūt geriau būtų dėt tai kas buvo, nejuokinga, nes juokinga beveik viskas, ir tiem kas pažysta mane, tai ne jokia naujiena XDČia kažkieno automobilis, bet man jis labai patiko, nes primena "Peace, love and flower power" laikus ir šiaip spalva labai graži XDČia laiptai kuriuos reikes įveikti kopiant XD į savo bendriką, čia jų visų nesimato, bet geruliai tokie XD Na o kurgi pats barakas, turbūt kažkam idomu XD Tai jo nefotkinau, nes pamačius jo išorę kyla, tokios emocijos iš pradžių , o tada pasidaro tų žmonių kurie ten gyvena XD Na įėjus į vidų viskas ne taip blogai, kaip atrodo iš išorės, bet labai dvelkia sovietmečių...XD Dar ir sofkutės iš tų laikų apačioje prie budinčios likusios XD Bet kažkaip nesiparinu aš dėl to barako, nes manau žmoniu idomiu bus daug aplink ir tai visada išgelbėja, ir šiaip sake, kad kambariai visai jaukus yra.

Šio fakulteto Dekanė ir Prodekanas<taip taip, man tie jų titulai vis tiek nieko nesakoXD> , visai linksmi žmogeliai, per susirinkima pareiškė, kad visi būsimieji sveikatos ministrai bus būtent iš čia (hmmm tai gal man jau ruoštis *evil plan* XD), ir dar, kad yra daug mainų su užsieniu ir greičiausiai kitais metais, galima bus bandyt keliaut į 4 Australijos miestus (galima ir šiais, bet ne fux'ams), yahooo aš norėti važiuoti <aha važiuoti> šokinėti per dykumas su kengūrom XD Dar jie ten kažka šnekėjo, bet šiaip labiau pilstė iš tuščio į kiaurą, nes nebuvo visi susirinke ir šiaip viska pasakos jau prasidėjus studijos <it will be very very soonnnnnn >. Taip mano įrašas labai nenuoseklus ir neturi jokiu minčių, ir jei rašytų pažymius tai gaučiau 2, bet who cares, niekas nerašo ir šiaip per vasra smegenis taip išsivėdino, kad tuoj pamiršiu kuo aš vardu esu... Na bet atrodo, kad neužilgo atsatys man viską į vietą, žinoma, kiek tai yra įmanoma XD

O šiaip tai nenoriu aš į tą Kauną, nes pirmom dienom po paskaitų, sėdesiu kaip koks grybas.... Nors velniai žino kaip ten bus, bet šiaip su mielu noru, pasilikčiau Vilniuj, o tik galetų man koki nors KMU filialą čia padaryt XD Ai gerai užteks čia pezalioniu visokių XD(no subject)
jaka_kaka
Turiu gražų "organizerį" :P

Ir šiaip turiu addict'ą visom kanceliarinėms prekėms, tušinukams, rašikliams, žymekliams ir t.t. Todėl geriau, neleisti manęs į kanceliarinių prekiš parduotuvę XD. Rašau šiaip sau, nes ner ka veikt. Ka daugiau parašyt, nelabai ateina i galvą. Nebent tai,kad vasara jau labai greit baigsis ir tada bus tada booommm , dydysis sprogimas! Visi išlakstysim kas kur ir niekam nereikės niekur mokytis, dirbti ar dar kažką veikti. Na nebent koks šių laikų Nojus išplauks su savo laivų kur nors į kosmosą XD.Joaaaaaa kaip visada pas mane pasakos baigiasi "laimingai". Ai gerai, netesiu daugiau čia savo utopijų XD Dar vienas labai "linksmas dalykas", kad niekam neatsidaro KMU SA tinklalapis, tada kai daugumai fux'u reikia susirast įvairią info, na čia irgi kaip visada kiaulės dėsnis.Kai labiausiai reikia, tai tada ir sugenda, prapuola ar dar kažkas įvyksta.


(no subject)
jaka_kaka
Naujienos iš Kauno fronto XD Vakar sužinojau, kad gavau baraką. Kiek supratau, tai dar ne patį blogiausią variantą. Na gaut, tai gavau, bet kaip bus toliau tai nžn, nžn. Tikiuosi bent pakliūt gyvent su protingų ir normaliu žmogumi, nes kitaip bus blogai. Gal ir atrodau labai nepiktybiškai <aha, jo,o kartais ir labai piktybiškai> XD bet jei viskas normaliai tai tada gerai, bet jei ne, tai tada you better watch out Ir siaip įsivaizduoju, kad vieta ten tokia crapy, bet bandysim kaip nors išgyvent. Jei ir šuo kariamas pripranta tai čia jau šiek tiek papraščiau <I hope so>. Bent jau privalumas tas, kad gyvensiu beveik prie pat laisves alėjos ir centras bus arti. O ne kaip dabar in the middle of nowhere... Jei neklystu tai kaip ir Vilniuj kalnai niekaip nepaleidžia. Nes barakas irgi ant kalno XD

Ech kita sav. reikes važiuot ten, kad kažką papasakotų, kažkokie protingi dėdės ir tetos.

Dar kažkur perskaičiau "labai gerą mintį" - Jei neesi genijus tai KMU padarys tave juo.. Aha great, įsivaizduoju patį procesą....*3-čia nakties, Jakas sėdį prie knygu, 99 jau perskaitė, liko tik 999*. Aišku faina būt protingesniam negu kokia morka ar bulvė bet pats procesas, kol tos smegenis ateina į makaulę kartais būna toks (puke)... Na, bet kol kas vasara ir geriau negalvot, apie tai kas laukia prieky, nes tada visai ragas gali būt XD
Vieno kelio pabaiga yra kito pradžia.
jaka_kaka
Vakar buvom KMU, taigi nuo vakar aš jau oficialiai, esu visuomenės sveikatos fakulteto studentė....Keista save apibūdinti, nes vis dar nesitiki, kad mokyklos etapas jau baigtas. :D Kol kas visai nesigailiu ir nieko nepasiilgau, aišku sakau "kol kas", nes po kelių mėnėsių jau galiu pradėt  giedot kitaip:D XD

Taigi po mėnėsio teks kraustytis iš Vilniaus į Kauną..Bus idomu, nes miesto aš visiškai nepažystu :D. Na, bet nieko apsiprasiu, o kai viskas bus praeityje, tai pati pradžia atrodys juokinga. Norėčiau, kad greičiau būtų ta juoko stadija :D O šiaip tikiu, kad viskas bus geraiiiiii :D aišku mokytis reikes daug, bet koks skirtumas reiks, tai reiks, stengsiuos kiek galėsiu.

O kol kas vasara ir baigesi visos tos nesamonės "Kokie bus egzamino klausimai?","Kaip aš išlaikiau tą egzaminą?", "Kur po šimts kelmų aš įstosiu?", "Kaip greičiau sutvarkyt tuos nesamoningus popierius?", taigi belieka tik ilsetis ir džiaugtis, ka sėkmingai ir bandau įgyvendinti, ir kol kas gaunasi neblogai :D

Ilga laiko nieko nerašiau, nes buvo per daug klausimų,kurių atsakymai nenuspėjami. Taigi geriau neturėt jokių spėlionių,o tiesiog laukt ir žiūrėt kas bus. Ir aišku nusiteikti pozityviai.

O dabar vasara, vasara, vasara,vasara, vasara,I hope the end is here
jaka_kaka
You can't imagine how I miss youSo where do I sail?
A ship losing control

Wishes
jaka_kaka
It's been a long time since my last entry, and it's because of my school works I have to do...Yeah boring, but at the moment it's like that and I can't change anything... If I want to finish school. And of course I want .


From time to time I would write here some of my wishes. Just for not to forget them. Because when u hurry all the time and live in such chaotic world you can forget some of them. Maybe these wishes will come true after a long time, load of years but still.... I don't want to forget them. Because when it's hard day and u feel as if u are  a pile of crap it can help u not to stop trying. So my today wish is:
  • One day I want to visit United Arab Emirates
  • I want to take photos of  cherry blossoms
CookingCollapse )

B-Day !! ;)
jaka_kaka
So on the day before yesterday it was may birthday. From now on I'm an adult :D Ha ha but I don't feel like being one of them XD I'm still child with my rich imagination and sometimes childish behavior... There wasn't any big party, I celebrated a little with my family. Yesterday with my one friend I went to bowling and  on sunday my friends is coming to me. Heh I think it'll be fun .
I just realized how fast time flow....

Wanna see my presents??? XDCollapse )


(no subject)
jaka_kaka
One of my favorite animals :) They look so funny :) But I think almost all animals looks lovely to me. Ou I know! I hate spiders! They looks scary to me, and i seems that they bite. I know it's stupid XD 

And today it's fridayyyyyyy! *dances and runs around* XD


Tags:

1:1
jaka_kaka
Hooray ! today I get  dress which I have been wantig for all week. Also I found out one thing, that may be bad. Later we'll see. So as always one good thing one bad. 1:1. Black & White. Will someday everything will be white?  If yes when? On my funeral day? Ok I'll wait for it cause I don't know what I'm doing now in this world. 
Tags: , ,

Mother nature
jaka_kaka
My country climate is unpredictable. One week there's no snow and warm after few days it's cold and snow lies everywhere.

Second photo I took week later after first. At the moment snow still here, doh I don't like it.
This week I wanted to buy one dress buut there wasn't my size. Kill me someone because I still  really want that dress. Someone give it to me? Please? ^^


?

Log in

No account? Create an account